Yerinde Halı Yıkama

Dünyada yerinde halı yıkama 40 yılı aşkındır ülkemize de son yıllarda gelmiş olan püskürtmeli emiş boru sistemi daha çok insan gücüne dayalı yorucu ve sadece iki yönlü ileri ve geri hareketli olmak üzere eski bir yıkamadır.

Halı Yıkama

Halılarınız bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınızı hem de halınızın ömründe olumsuz sonuçlar ortaya koyar.

Koltuk Yıkama

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir.

Ofis Temizliği

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığı zaman var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.

İlaçlama

Kokusuz ilaçlama ile evinizi terketmeden siz evinizdeyken haşerelerden kurtulabilirsiniz. Hiçbir tehlikesi yoktur. 

Ev ve işyeri ilaçlamasında ilacın değmemesi gereken yerler üstü kapatılarak kokusuz ilaçlama yapılır. Bahçe, çatı arası, bodrum gibi yerlere kokulu ilaç yapılır.

1 2 3

Contact Information

No:18 Şerifali - Ümraniye, Istanbul, Türkiye
Tel: 0216 589 93 33
Fax: 0216 589 93 56
Cep : 0532 367 30 48
E-mail: info@okyanustemizlik.com.tr